O mnie

Blog Dos Limones, por favor! powstał pięć lat temu, gdy jako świeżo upieczone małżeństwo wyjeżdżaliśmy z Mazurem w Wielką Podróż Poślubną, która miała nas poprowadzić przez Ameryki – Północną, Centralną i Południową. Plany uległy małym zmianom, a obszerne relacje z tamtego czasu możecie odnaleźć we wpisach z 2010 i 2011 roku.

Dziś, po pięciu latach blog dostaje nowe życie. Dokończę stare opowieści i opowiem kilka nowych. Od czasu do czasu podzielę się z Wami kulinarnym przepisem, bo jedzenie i podróże  to nasze ulubione kombo. Oczywiście najlepiej, gdy jest to jedzenie w podróży, ale czasem z podróży się wraca, lub na podróż czeka, a wtedy można pomarzyć nad talerzem. Z tym że talerze są już nie dwa, a cztery, bo do ekipy Dos Limones dołączyły nasze dzieci.

Nazywam się Ludwika Kłoczowska-Mazur i zapraszam na blog.

lu_kloczowska [na] yahoo.com

Masada, Izrael

Intro historyczne – listopad 2011

Postanowiliśmy wyjechać w podróż życia. Za cel obraliśmy sobie drogę której współrzędnych nie znamy dokładnie, ale wiemy, że poprowadzi nas ona przez Amerykę Północną, Centralną i Południową.

Czas na podróż jest idealny. Pobraliśmy się na początku sierpnia 2010 roku. Nie mamy jeszcze dzieci, nie mamy kredytów, nie mamy kontraktów i umów. To wszystko pojawi się w naszym życiu już niedługo, ale najpierw chcieliśmy pożegnać się z beztroską młodości (wcześniej nie było na to czasu, ponieważ zajmowały nas studia, praca i inne obowiązki). Oprócz Rodziny i Przyjaciół nic nas w Polsce nie trzyma. Nie musimy wracać na czas. Możemy skupić się wyłącznie na tym, co „dzisiaj”.

c.d.n

Reklamy

7 myśli na temat “O mnie

 1. ” a ja gonię, a ja gonię swe marzenia …” – brawo za odwagę wyruszenia na szlak waszych marzeń! No i cieszymy się, że jeden z przystanków jest właśnie u nas.

  Ściskamy i czekamy,
  c. Isia & w. Rysiek

 2. Witamy,
  dzięki za pozdrowienia i wyśledzenie 😉
  No i Wy również już jesteście na naszej stronie, a co, hehe. Mamy do Was prośbę zmieńcie Wartacze dookoła świata na recepta na życie drWartacza por favor.
  Kiedy i jak planujecie przedostać się do Ameryki Południowej?
  Pozdrawiamy,
  drwartacz
  P.S. Gratulacje z powodu zmiany stanu cywilnego!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s